חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

פילינג - איך בוחרים?

 
פילינג רפואי, פילינג לייזר, פילינג פארקשינאל 3DEEP RF
אם הגעתם לגיל, סובלים מכתמים, פגמים, סימני זקנה בצוואר, עור חרוש קמטים, צלקות, צלקות אקנה. הגיע זמנכם לטיפול משמעותי שתפקידו לחדש את העור ללא ניתוח.
האפשרויות העומדות לפניכם הינן: פילינג רפואי - בינוני, עמוק. פילינג - לייזר ופילינג - פראקשנאל DEEP 3 RF.
בעידן התעסוקתי שבו אנו חיים אנו רוצים כל זאת בטיפולים מהירים בעלי החלמה מהירה וללא תופעות לוואי משמעותיות.
 
מה הם הטיפולים המתקדמים בעולם לחידוש העור?
טיפול קוסמטי-
בשנים עברו, טיפוח ושמירה על העור כללו בעיקר טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית, קרמים ואיפור טוב. טיפולים אלה בעיקר, עוסקים במניעה ושימור העור מפני פגעי הזמן. המכון הקוסמטי עצמו התעדכן וכולל בין טיפוליו טכנולוגיות מתקדמות.
פילינג רפואי- במקרים של עור הסובל מקמטים, כתמים, פגמים או צלקות.
רופאים נוהגים להשתמש בעיקר בפילינג רפואי בדרגות שונות כמו ה- TCA על מנת לקלף את השכבה העליונה. ההליך דורש הכנה מוקדמת כמו תהליך אשפוז, הרדמה ושימוש בחומרים מורכבים והחלמה ארוכה ומגבילה.
פילינג טכנולוגי- ב-5 השנים האחרונות ניתן לראות שימוש בגלי - רדיו ולייזר, שמבטיחים בדרך כלל החלמה מהירה ונוחה.
טכנולוגיות אלה בשירות הרפואה כבר עשרות שנים ומשמשות בניתוחים, תהליכי אבלציה איחוי, ריפוי, אבחון ועוד.
עם הזמן נמצא שאפשר להעניק מענה יעיל גם בתחום האסתטי - לשפר, להחליק את מרקם העור, לעודד לחידוש, לטשטש צלקות, כתמים כו'.

מודגש וחשוב שאין טכנולוגיה עדיפה. מדובר בשתי שיטות יעילות הפועלות באותו תחום ויש להן שימושים חופפים. הלייזר, בעל אנרגיה ממוקדת מעניק מענה הכולל קילוף עמוק בדומה לפילינג קל עד בינוני. בעוד שטכנולוגיית גלי רדיו. בטכניקת הפרקשנאל  DEEP 3 RF ניתן לקבל קילוף וטיפול עד לשכבת ההיפודרמיס וקבלת תוצאות מרשימות.
הרופא ו / או המטפל מחליטים אם להשתמש במכשיר גלי רדיו DEEP3 ו / או לייזר בהתאם למצב העור.
בכל מקרה טכנולוגיית הפרקשנאל (RF) היא זאת שהביאה את גלי הרדיו לתוצאות קליניות בדומה ללייזר.
איך מתאימים את סוג הטיפול?
הטיפול בטכנולוגיות, אינו אפקטיבי דיו כשהעור סובל מפגמים רציניים. רצוי לבצע " פילינג עמוק כימי" על כל מגבלותיו. הטיפול בלייזר לא יתאים לכהי עור. הטיפול ב- DEEP3 RF אינו פותר בעיות של כתמי פיגמנטציה.בגילאים מבוגרים כשהקמטים עמוקים, מוטב לשלב זריקות, התוצאה שתתקבל תהיה מושלמת.
לא ניתן  לבצע את הטיפולים בנשים הרות או מניקות. יש להיות זהירים במיוחד במקרים של נטייה לקולואידים אם כי נצפו שיפורים בצלקות אלה במקרים של טיפולי RF 3DEEP.
 
מהי טכנולוגיית גלי רדיו לעומת הלייזר ומתי משתמשים בה?
לייזר - מתאים למי שעורם דורש טיפול מעט יותר עמוק - כשהקמטוטים עמוקים. גם נשים מבוגרות יכולות להסתייע בטיפול בלייזר. באמצעות יכולת הקילוף של הלייזר.
הטיפול מסייע לטשטוש קמטוטים קטנים, פגמים וצלקות, הענקת מרקם חלק, קורן ובריא.
קרני הלייזר ניתנים לתפעול באורכי גל שונים וניתנים לויסות בהתאם לצורך.

מה עושים בטיפול?
הרופא עובר על הפנים עם ידית הפועלת על עיקרון הפיקסלים - פעילות שתי וערב ממוקדת. פעולה זו מאפשרת את מיקוד חום באזור ומתבצעת פעולה כפולה ומשולבת של קילוף ומיד אחריה שיפור מרקם העור.

סדרת הטיפולים הנדרשת היא של כ-1-4 מפגשים. אם משלבים קילוף, יש להמתין יותר בין הטיפולים.

PURE תחליף לפילינג עמוק

איך מרגישים לאחר הטיפול בלייזר ולמה לצפות?פעולת הקילוף עדינה יותר מאשר בפילינג כימי, ומותירה אודם ונפיחות עד קילוף בינוני שעוברים תוך ימים עד כ-3 שבועות. אין צורך בחבישה. במקרה של קילוף, מומלץ לנוח יומיים־שלושה בבית בשל הנפיחות.  הטיפול מכאיב נדרש אלחוש מקומי ויש להימנע מהשמש.
גלי רדיו - הטכנולוגיה פועלת על שליחת גלי רדיו לעומק העור. הגלים יוצרים אפקט של חימום, מה שמעודד את העור לייצר קולגן, חומר אלסטי שמגמיש את הפנים. יצירת כמויות קטנות מהחומר גורמת להתחדשות העור, לצמצום קמטוטים ולמראה אלסטי.
הטכנולוגיה מתאימה למי שעור הפנים שלו אפור וחסר חיים, לבעלי צלקות אקנה עדינות ולמטופלים בגילאי 65-30 שעורם עדיין מתוח יחסית והקמטוטים שלהם אינם עמוקים אלא מתחילים להיראות בצדי העיניים, בלחיים ומעל השפה העליונה. פעילותם המיטיבה של הגלים תורמת אף לצמצום בלוטות החלב, שלעיתים נראות כמו חורים קטנים על פני העור, מה שמביא למראה אחיד וחלק יותר.
גלי הרדיו בניגוד לקרני אור כמו לייזר ו / או  I.P.Lאינם גורמים לפיגמנטציה, וזהו חידוש מרענן לבעלי עור כהה שיכולים לשפר את מרקם עורם ללא חשש ולכן אין שום מניעה לעבור את הטיפול גם בקיץ.
מה יעשו לי בטיפול?

למטרת מיצוק המטפל עובר בעזרת ידית מחממת על פני העור הלוך ושוב. הגלים מתפשטים בצורת שתי וערב ומייצרים חום שאינו גורם כאב. בטכנולוגיות פרקשינאל DEEP 3 RF - מחדירים גלי רדיו באופן אנכי וגורמים לפילינג פנימי. לאחר הטיפול נוצרת שכבת CRUST הנושרת ומתחתיה מתגלה עור מחודש.

איך ארגיש לאחר הטיפול ב- DEEP3  RF פרקשנאל ולמה לצפות?
בעת הטיפול נוצרת אדמומיות שחולפת לאחר עד כ- 48 שעות. הטיפול אינו מלווה בכאבים משמעותיים או בנפיחות, אין צורך במשחות או בחבישה יש צורך בחסמי שמש בנוסף לקרם הרגעת העור.

אין אלרגיות או תופעות לוואי. בסיום סדרת הטיפולים הקולגן שנוצר בגוף נספג בשכבות העור, עומקם של קמטוטים מצטמצם, פגמים או כתמים בעור מיטשטשים, והמראה הכללי רענן, אחיד ושומר על הלוק הטבעי.

חשוב לזכור: יש גבול עד כמה הגוף מסוגל לייצר קולגן. לכן, הטיפול מצוין למקרים קלים ובינוניים של פגמים  וקמטוטים לא עמוקים. השילוב עם זריקות מילוי יביאו את המטופל לתוצאה המושלמת.

מתי "אחזור לעצמי"?
ההחלמה מהירה ואפשר לחזור לפעילות באופן מיידי.
מאת יורם גלר מנכ"ל המרכז לטכנולוגיה אסתטית
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©