חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

מכשיר למיצוק הפנים

 
תהליך ההזדקנות הטבעי של העור משפיע על כל העור הפרוש על הגוף, את הסימנים הראשונים רואים, מה לעשות, דווקא בעור הפנים החשוף והגלוי. עור הפנים נחשב לעור עדין מאוד, זהו חלק שחשוף באופן תמידי וקשה מאוד להגן עליו בהתאם, גם את סימני ההזדקנות הראשונים רואים דווקא עליו.

המרכז לטכנולוגיה אסתטית- מכשירים להסרת שיער, מציע מגוון מכשיר למיצוק הפנים, מכונות לו עובדות בשיטות המתקדמות ביותר בעולם האסתטיקה ומציעות שיפור משמעותי במראה עור הפנים ובמצב ומרקם העור.

מכשיר למיצוק הפנים מאפשר מיצוק כל עור הפנים, עור הצוואר וכן הסנטר ושיפור משמעותי במראה שלו.
מכונות למיצוק עיור הפנים עובדות על השכבות העמוקות של העור ומטפלות בשכבות התת עוריות ללא אלמנט של כאב.
השיטות המתקדמות בהן פועל מכשיר למיצוק הפנים ומאפשר קבלת תוצאות מידיות, ממש החל מהטיפול הראשון והתוצאות הן מראה עור פנים הדוק וצעיר עם מראה מחודש ומעוצב שנשמר לטווח הארוך.

דוגמאות של סוגי מכשירים למיצוק עור הפנים:
המרכז לטכנולוגיה אסתטית מציע מגוון שיטות למיצוק עור הפנים, ביניהן, מכשירים מתקדמים למיצוק RegenXL מבית Tripollar, מכשיר זה מעביר אנרגייה של RF אופטימלית וממוקדת היישר אל שכבות הדרמיס ואל שכבות השומן התת-עוריות, דרך שלוש אלקטרודות או יותר. האנרגיה המועברת מתרכזת בין האלקטרודות ומטפלת באופן ממוקד רק באזור המטופל כך ששאר העור אינו נפגע. מחקרים העידו על עלייה מוכחת בייצור הקולגן והאצה במטבוליזם של השומן כך שהתוצאות המתקבלות הן מיידיות וניתן לראות אותן כבר לאחר הטיפול הראשון בלבד.

בתוך המגוון של מכשירים למיצוק עור הפנים ניתן למצוא את מכשיר ה- E-Style של חברת סינרון מדיקל הפועל בטכנולוגית "Elos" המתקדמת שמעניקה תוצאות מוכחות של מיצוק העור והצערתו.

המכשיר מעניק טיפול משולב (ST/SR) שמספק פתרון מקיף לחידוש כללי של עור הפנים ומאפשר קבלת תוצאות טובות, מהירות הנשמרות לטווח ארוך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©