חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

מכשיר להצרת היקפים

 
מכשיר להצרת היקפים מקצועי ומתקדם 
מתי אנחנו מחליטים, שלאחר שנים ארוכות של דיאטות מתישות, לאחר שהפכנו לשפני ניסיוניות של כל דיאטה אפשרית, לעבור לפתרונות מתקדמים יותר? היום אפשר להיראות רזים וחטובים בעזרת מכשיר להצרת היקפים. מכשיר להצרת היקפים הינו פתרון יעיל ומבוקש ביותר בתחום של הרפואה האסתטית המתקדמת. היום ניתן למצוא מכשירים להצרת היקפים מתקדמים ומשוכללים ביותר.
  
מתי נזדקק לשירותיו של מכשיר להצרת היקפים מקצועי ומתקדם?
שנים על גבי שנים, אתם נמצאים בדיאטות שונות ומשונות. אתם יורדים במשקל, ותוך זמן קצר, עולים בחזרה. פעם 
באולימפוס ופעם בתחתית התהום. אך יותר גרוע מזה, גם כשאתם מצליחים לרדת במשקל, המקומות שבהם אתם רוצים להיראות רזים ושטוחים, עדיין נראים עם עודפי שומן.

לדוגמה, ניקח את אזור הבטן. אם לאחר שעשיתם דיאטה חריפה, המלווה בספורט לא הגעתם לבטן שטוחה, אז זהו סימן שאתם זקוקים לשירותיו של מכשיר להצרת היקפים.

מה יכול להעניק לכם מכשיר להצרת היקפים, שדיאטה וספורט לא יכולים לספק?
מכשיר להצרת היקפים, עובד על אזור הישבן והבטן. הוא מחטב את הישבן, ממצק את הבטן ועובד על צמצום הצלוליט, בקיצור, הוא עובד על הצרת היקפים באופן מקצועי וממוקד.
  
היתרונות של מכשיר להצרת היקפים 
מכשיר להצרת היקפים הוא פתרון מושלם למי שאינו מעוניין להגיע למכון כושר או למרפאות שבהן מבצעים טיפולים להצרת היקפים.
* מכשיר להצרת היקפים מותאם לפי צרכי המתאמן. הוא יכול להיות מכשיר ביתי או מיועד לחדרי כושר בלבד.
* מכשיר להצרת היקפים מביא לשינוי אמיתי במראה, אך גם לשינוי מנטאלי אשר מלווה את התהליך כולו. כשאתם מתחילים לראות תוצאות מיידיות, המוטיבציה גדלה להמשיך בתהליך, גם מבחינת שמירה על המשקל וגם מבחינת התמדה בטיפולים באמצעות המכשיר.
* תוך כדי שאתם עוברים את התהליך באמצעות מכשיר להצרת היקפים, מומלץ לשלב בתהליך פגישות עם יועץ לתזונה נכונה, להקפיד ולשמור על אורח חיים בריא, כמו גם להקפיד על כמות של שעות שינה מספקת, על כמות נוזלים יומית ועוד.
  
אתם מוזמנים לבקר באתר של המרכז לטכנולוגיה אסתטית- מכשירים להסרת שיער, ולהתרשם ממוצרינו האיכותיים והמשוכללים, המסוגלים להעניק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים בתחום של הרפואה האסתטית

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©