חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

מכשירים להסרת שיער

 
עד לפני שני עשורים רובנו הסתפקנו בשימוש בשיטות בסיסיות להסרת שיער מהגוף, מקסימום התהדרנו במכשיר ביתי בגודל כף היד שיעזור לנו להיפטר מהשיער המעיק. 

כיום...
כאשר תרבות היופי והאסתטיקה שולטת ביד רמה ומניעה תעשיית ענק של מיליארדי דולרים, מכשיר להסרת שיער צועד בראש מצעד הלהיטים של התעשייה, וממגנטים אליהם מעריצים מכול רחבי תבל, אשר התמכרו לא מכבר לקסם של הסרת שיער לצמיתות.

אכן זה עובד ממש כמו קסם – כול מה שאנו צריכים לעשות זה לקבוע תור במכון לרפואה אסתטית או במכון היופי, לקבל התאמה מקצועית ומדויקת לטיפול הנכון לנו ביותר, ומשם השמיים הם הגבול.

 

המכשיר להסרת שיער יגשים את חלומם של רבים – עור חלק ונעים למגע לאורך תקופה ממשוכת.

טכנולוגיות שונות לאנשים שונים:

מכיוון שכול חברות הקוסמטיקה והרפואה האסטטית זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון בתחום הסרת השיער, ניתן למצוא מכשיר להסרת שיער מכול הסוגים ובכול השיטות.
כמובן שמכשירים אשר מתבססים על טכנולוגיות מתקדמות יניבו לרוב גם את התוצאות המהירות והאפקטיביות ביותר, וכנגזרת מכך ילוו גם במחיר גבוה יותר מאשר שיטות מתקדמות פחות.

איזה מכשירים להסרת שיער השוק מציע כיום? בשיטות הישנות יותר ישנם מכשירים שונים אשר ניתן לרכוש במכונים וניתנים אפילו לשימוש ביתי. העלויות הינן נמוכות יחסית, אך יהיה עליכם לחזור על הפעולה לעיתים קרובות, והאחריות עליכם!

לעומת זאת המכונים השונים לרפואה אסתטית מציעים שיטות מתקדמות ביותר, כמו הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בשיטת THR ואפילו הסרת שיער על ידי גלי רדיו.

ככל שיהיה עליכם לעשות זה לבדוק איזו מהשיטה היא המתאימה לכם ביותר. לכול שיטה מגבלות או תופעות לוואי אחרות, וכול אחד ימצא עצמו מתחבר יותר לשיטה כזו או אחרת.
ישנם מכשירים להסרת שיער אשר מתאים לכול סוגי השיער מלבד לבעלי שיער ג'ינג'י או לבן, או אחרים שמותאמים במיוחד לבעלי שיער גס ושחור.

כיום, החידוש האחרון פותר את בעיית זמן הטיפול, ניתן לסיים חצי גוף בכ-25 דקות, זמן מהיר לכל הדעות.
מתאים ללקוחות העסוקים וזמנם קצר, כמו גם למטפל/ת אשר זמן עבודתם התקצר משמעותית. ה-Freezelight הינו דוגמא טובה לחידוש זה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©