חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

מכונות להצרת הקפים

 
מי לא חולם על גוף חזק, מוצק וחטוב, או לא הבטיח לעצמו בפעם האלף שמחר הוא יקום בבוקר ויקיף את הפארק לפחות שלוש פעמים?

מכשיר הסרת שיערמי לא דמיין עצמו כדוגמן חטוב עם ריבועים בבטן, או סתם את האפשרות ללבוש בגד ים ולהתגאות בגוף מושלם?

מה לעשות שאצל רוב האוכלוסייה הפנטזיה לרוב לא מתממשת, ונגנזת עוד בשלביה המוקדמים ביותר. לשם כך יש פיתרון מצוין, שיכול לספק תשובה חד משמעית לכול מספרי הסיפורים ואנשי התירוצים – מכונות להצרת הקפים.

מכונות להצרת היקפים יכול לענות על הרצון הנכסף להפוך את הגוף מרוטט למוצק, להרים את כול אותם איברים שעם הזמן כוח המשיכה הראה בהם סימנים, ולשפר פלאים בעיות של צלוליטיס.

אילו מכשירים השוק מציע?
חברות רבות ידעו לקרוא נכון את המפה וזיהו את המגמה ההולכת ומתחזקת של שימוש במכשירים שונים לחיטוב הגוף, וכך יצא שהשוק מציע כיום מגוון רחב של פתרונות לאלו שרוצים להפוך את גופם למוצק ועורם חלק.

מכונות להצרת הקפים של המרכז לטכנולוגיה אסתטית- מכשירים להסרת שיער, יכול ענות על צרכים שונים – החל מפיזור צלוליטיס באיברים שונים, בעיקר בירכיים, חיטוב שרירים כמו שרירי בטן, ידיים ורגליים ומכשירים ייחודיים אשר מאיצים תהליכים פיזיולוגים בגוף ועוזרים בפיתוח וגדילה מהירה של השריר.

כול אחד יכול להתאים לעצמו מכונות להצרת הקפים אשר יביא לתוצאות מעולות בזמן קצר יחסית. אמנם כדי לשמור על הגוף יש להתמיד בפעילות בצורה עקבית מספר פעמים בשבוע, אך את השינוי הראשוני ניתן לזהות מייד.

היתרונות של מכונות להצרת הקפים
  • מכשירים לחיטוב הגוף יכולים להיות מותאמים לפי צרכי המתאמן ולהיות מכשירים ביתיים או מכשירים אשר מיועדים לחדרי כושר בלבד.
  • אין ספק כי כאשר מכונות להצרת הקפים יביא לשינוי אמיתי במראה, גם שינוי מנטאלי ילווה מייד את התהליך, המוטיבציה תעלה ותביא לרצון עז עוד יותר לשיפור המראה וחיזוק הגוף.
  • מכונות להצרת הקפים הוא ללא ספק פיתרון מעולה, אך רצוי מאוד לשלב עימו גם ייעוץ לתזונה נכונה ושמירה על אורח חיים בריא כמו הקפדה על כמות נוזלים יומית, כמות שעות שינה מספקת, התפתחות אישית ועוד.
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©