חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

חיטוב הגוף

 
כיצד חיטוב הגוף משפר את הביטחון העצמי שלכם
השאיפה שלנו לגוף מחוטב, קיימת מגיל צעיר. תהליך של חיטוב הגוף, הוא עתיק כמעט כמו האדם. השאיפה שלנו להיראות רזים ומחוטבים תמיד הייתה ותמיד תהיה, וניתן להגיע לתוצאות המקוות, רק באמצעות הקפדה על אכילה נכונה ועבודה קשה לאורך זמן. בעידן המודרני ניתן להיעזר במכשירים טכנולוגיים חדישים שיסייעו לנו בתהליך של חיטוב הגוף. 
  
שילוב בין שיטות חיטוב הגוף לבין דיאטה אחראית תחת פיקוח
האם דיאטה מהירה וחריפה היא הפתרון הטוב ביותר להיפטר מעודפי שומן? מדוע אחרי חודשים ארוכים של דיאטה,שנעשתה לפי כל הכללים, אנחנו לא מצליחים להגיע למראה של גוף חטוב ובריא? יש מספר סיבות מדוע דיאטה בלבד, אינה מביאה אותנו למצב שאנחנו גם רזים, אך גם נראים מחוטבים.על מנת להגיע למצב שהגוף שלנו ייראה מחוטב, אנחנו צריכים לבצע מספר פעולות במקביל. ככל שנפעל לפי כללים של דיאטה מאוזנת, פעילות אירובית ותרגילים של חיטוב הגוף, נוכל להגיע לתוצאות באופן הדרגתי, שיובילו אותנו למטרה הסופית שלנו. דיאטות מהירות ופעילות אירובית מוגברת ולא מאוזנת, עלולים להביא אותנו לירידה מהירה במשקל, אך גם לחזור אליו באותה המהירות.

 
איך מגיעים למצב של חיטוב הגוף באופן מהיר ומאוזן 

מי לא חולים על גוף מחוטב, גברים או נשים, עם קוביות על הבטן, או בטן שטוחה, ירכיים חלקות, ובכלל, גוף שאפשר לראות רק אצל דוגמניות או במגזינים?

דיאטות מאוזנות ותרגילי ספורט, יביאו אותנו למצב שנהיה רזים, ללא עודפי שומן באופן כללי. אך מבחינת חיטוב הגוף, לא תמיד נוכל לבנות על התוצאות שלהם.

כפי שאמרנו, לא תמיד נוכל להסתמך רק על דיאטות מאוזנות, ותרגילי ספורט לפי הספר. לפעמים, מסיבות הקשורות לגנטיקה, או לניתוחים שונים, אנחנו נזדקק להתערבות חיצונית בתהליך של חיטוב הגוף.
חברות בארץ ובעולם, מציעות היום מכשירים לחיטוב הגוף, שלאחר מספר טיפולים, או אפילו טיפול אחד, יביאו אתכם למקום שבו אתם חולמים להיות בו כבר הרבה שנים.
  
אתם מוזמנים להיכנס לאתר של המרכז לטכנולוגיה אסתטית- מכשירים להסרת שיער, ולהתרשם מהפתרונות המתקדמים שחברתנו מעניקה ללקוחותיה. פרט לכך, אנחנו משווקים מכשירים מתקדמים ביותר, כולל מכשירים של חיטוב הגוף. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©