חדשות ועדכונים...
  • 20.2.17 – "בוקר טכנולוגי" – לקוסמטיקאיות בכירות, לקוחות החברה | לפרטים >

החל משעה 09:30 – 13:00 \ אולם ההרצאות במרכז לטכנולוגיה אסתטית, רמת גן
 

 
072-2575-142

 

הצרת היקפים

 
כל מה שכדאי לדעת על הצרת היקפים
מעוניינים לדעת פרטים חשובים ומדויקים אודות תהליך הצרת היקפים? הגעתם למקום הנכון. כל הפרטים על התהליך עצמו, כיצד ניתן לבצע אותו וכן המלצה על מקום בו ניתן לבצע נמצאים פה.
תופעת ההשמנה היא תופעה לא נעימה, מביאה עמה חוסר ביטחון רב אך יש לה פתרון מיידי- הצרת היקפים.
 
מתי אנו זקוקים לתהליך הצרת היקפים?
תהליך הצרת היקפים ,כשמו כן הוא, עוזר להקטין את הממדים שלנו ולהפוך אותנו לאנשים רזים ובריאים יותר. תהליך הצרת היקפים מתאים הן לנשים והן לגברים במגוון גילאים שונים ואכן נוכל לאתר אנשים צעירים שעוברים את התהליך וכן אנשים זקנים. תהליך הצהרת היקפים תקף ורלוונטי כאשר אנו מעוניינים לצמצם ולהקטין את הגזרה שלנו. התהליך יעיל במיוחד עבור אנשים שמנים שאינם מצליחים להרזות באמצעות ספורט או דיאטה.
 
קצת על התהליך עצמו
הצהרת היקפים לא נחשב לתהליך מסובך אך עם זאת יש לבצע את ההכנות הנדרשות עבורו.
תחילה עלינו לבחור את החברה עמה נרצה לעבוד ולאחר מכן נוכל להתחיל בהליך עצמו. בכדי לבצע תהליך הצרת היקפים באופן הנכון והמקצועי ביותר חשוב לבצע ייעוץ ראשוני עם אנשי מקצוע.

בייעוץ זה הרופא מאבחן את מידת הבעיה, מודד את היקפי הלקוח ורק לאחר בדיקה של כלל הפרמטרים הרלוונטיים ניתן לבצע את הטיפול עצמו. טיפול של הצרת היקפים מחייב את המטופל להישאר במרכז הרפואי לשם התאוששות לאחר התהליך. רק לאחר מספר ימים יוכל להשתחרר לביתו וזאת בכדי להעלות את הבטיחות שבתהליך.
 
מעוניינים לדעת פרטים נוספים על הצהרת היקפים? רוצים חוות דעת מקצועית ואמינה של מיטב הרופאים והמומחים בתחום הצהרת היקפים? צרו קשר עוד היום עם המרכז לטכנולוגיה אסתטית- מכשירים להסרת שיער, ותקבלו יחס אישי כבר החל משיחת הייעוץ הראשונה. במרכז לטכנולוגיה אסתטית מבצעים הצרת היקפים כבר שנים ולכן המטפלים מביאים איתם ניסיון עשיר בתחום זה.

הצהרת היקפים במרכז לטכנולוגיה אסתטית מותאמת לכל לקוח באשר לגופו, לממדיו ולתכונותיו האישיות. התהליך מתבצע באופן מקצועי, יעיל ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. התקשרו עוד היום לקבלת מידע אודות הצהרת היקפים ותצאו מרוצים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
  •  

    במרכז לטכנולוגיה אסתטית גאים לעמוד בשורה אחת עם מיטב המותגים:

    כל הזכויות שמורות למרכז לטכנולוגיה אסתטית 2014 ©